Ентузіазм і відчуття щастя після першої репетиції: перший німецько-український хор у Німеччині розпочав репетиції та продемонстрував об’єднуючу силу музики. Подолаючи всі мовні бар’єри, голоси біженців та давніх жителів об’єдналися у вражаюче хорове звучання. Наступний напій дав можливість майже 50 учасникам, половина з яких приїжджає з України, особисто познайомитися та обмінятися думками. «Ми живемо солідарністю і забезпечуємо реальну участь», – каже голова хору Паскаль Поль-Харанг, у якого була ідея проекту. «Наші нові співаки, чи то з України, чи з Карлсруе, знаходять з нами місце для радості, навіть музичний дім». Завдяки їхній часто дивовижній спорідненості та багатству музичного досвіду, біженці в ансамблі відчувають приємне визнання і відчувати один одного як справжній актив. Петер Арестов, музичний керівник унікального в Німеччині ансамблю, сам родом з України і відтепер веде репетиції кількома мовами: німецькою, російською та українською. Проект проходить під патронатом мера Карлсруе з питань культури, д-ра. Альберт Кауфлайн. Відтепер репетиції першого публічного виступу відбуватимуться щосереди о 19:30 у Johannis-Paulus-Gemeindesaal у Карлсруе. Інші співаки-учасники завжди раді.
Deutsch-ukrainischer Chor
Ein Projekt des Fächerchores Karlsruhe e.V.
www.faecherchor-karlsruhe.de
Pascal Paul-Harang / Forststr. 67a
76131 Karlsruhe
pascalpaulharang@hotmail.com
Фотовраження від цієї атмосферної першої зустрічі німецько-українського хору:
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-185422Z62_5192-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-191338D78_7788-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-191542Z62_5194-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-193511D78_7793-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194021D78_7806-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194051Z62_5195-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194117Z62_5197-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194142Z62_5200-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194355Z62_5208-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194522D78_7820-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194705D78_7826-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194741Z62_5224-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194747Z62_5225-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194753Z62_5227-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-194855D78_7827-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195058Z62_5241-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195201Z62_5250-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195208Z62_5251-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195232Z62_5253-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195243D78_7835-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195317Z62_5260-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195343Z62_5263-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195538Z62_5284-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195814Z62_5287-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-195851Z62_5290-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-200737D78_7846-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-201228Z62_5319-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-201417Z62_5327-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-201803Z62_5342-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-201843Z62_5344-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202057Z62_5358-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202123Z62_5360-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202129D78_7847-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202206Z62_5364-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202646Z62_5374-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202825Z62_5380-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-202850D78_7848-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-203429D78_7850-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-204853D78_7853-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-204944D78_7855-1024x681.jpg)
![](https://uskanet.de/wp-content/uploads/2022/05/mici-yo-20220511-205057Z62_5397-1024x681.jpg)
Текст: Катрін Лорбер і Паскаль Поль-Харанг
Фотографії: Майкл М. Рот
PS: На основі німецького тексту українська версія надається translate.google.com
Якщо рідний коректор хоче підтримати нас безкоштовно та приєднатися до нашої команди, надішліть електронного листа на адресу:
redaktion (at) uskanet.de Велике спасибі!